Doprava a platby

Platební podmínky

Cena výrobku

Cena každého výrobku je v e-shopu uváděna vždy s DPH. V uvedené ceně nejsou zahrnuty náklady na dopravné, které je účtováno a vypočteno při vytvoření objednávky dle zvoleného způsobu dopravy a jasně stanoveno popisem v možnostech dopravy zveřejněného na internetových stránkách e-shopu.

Platba

Platba za objednané zboží je realizována formou dobírky, úhradou na účet, poukazem od lékaře nebo hotově při osobním odběru. V případě úhrady na účet musí být tato úhrada provedena před dodáním zboží. Kupující obdrží od prodávajícího veškeré údaje k provedení platby na účet. Tato platba musí být provedena do 14 dnů od potvrzení objednávky prodávajícím, jinak bude objednávka stornována. Prodávající má povinnost dodat zaplacené zboží v příslušné dodací lhůtě ode dne, kdy je platba připsána na jeho účet.

Náklady spojené s dodáním zboží kupujícímu nese v plné výši kupující. Ceny za dopravné jsou uváděny samostatně a k dispozici na stránkách internetového obchodu (viz Doprava zboží).

Dodací podmínky

Způsob dodání

Zboží je dodáváno kupujícímu přepravními či kurýrními službami dle způsobu dodání zvoleného kupujícím v objednávce, nebo jej kupující převezme osobně:


a) Osobní odběr: Zboží je možné vyzvednout v provozovně na adrese ALVA ZPO s.r.o. - Zdravotnické potřeby, Mlýnská 28a, 796 01 Prostějov, v pondělí až pátek od 8:00 do 17:00 hodin.

b) Zasílání přepravní službou: Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou. Prodávající garantuje doručení zásilky dle sjednané dodací doby. Cena přepravy se řídí dle aktuálního ceníku zveřejněného v den objednávky na webových stránkách internetového obchodu.

Cena dopravy, včetně DPH, přepravní službou GLS pro území České republiky s platností od 8.1.2010 činí 127 Kč.

Cena dopravy, včetně DPH, přepravní službou PPL pro území Slovenské republiky s platností od 18.1.2010 činí 300 .

Při nákupu zboží nad 3000,-Kč je doprava zdarma na území ČR.

Kupující je povinen bezprostředně při přebírání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice) dle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

Dodací lhůty

Objednané zboží je dodáváno obvykle v rozmezí od dvou do deseti pracovních dnů nebo po telefonické domluvě v náhradním termínu. Kupující svou objednávkou přijímá tyto dodací podmínky. Pokud prodávající z mimořádných důvodů nebude moci dodací lhůty dodržet, neprodleně to oznámí kupujícímu a vyžádá si jeho souhlas se změnou dodací lhůty. Pokud kupující se změnou dodací lhůty nesouhlasí, objednávka je upravena (po dohodě např. změnou za jiný výrobek), případně zrušena.

» Doprava zboží na Slovensko