Doprava tovaru na Slovensko

Spôsob dodania prepravnou službou PPL

Tovar je možné kupujúcemu na Slovensko zaslať prepravnou službou PPL. Predávajúci garantuje doručenie zásielky podľa dohodnutej dodacej doby. Cena prepravy sa riadi podľa aktuálneho cenníka zverejneného v deň objednávky na webových stránkach internetového obchodu.

Cena dopravy prepravnou službou pre územie Slovenskej republiky s platnosťou od 18. 1. 2010 činí 300 Kč.

Kupujúci je povinný bezprostredne pri preberaní prekontrolovať spolu s dopravcom stav zásielky (počet balíkov, neporušenosť pásky s firemným logom, poškodenie krabice) podľa priloženého prepravného listu a odmietnuť prevzatie neúplnej alebo poškodenej zásielky.

Dodacia lehota

Objednaný tovar je dodávaný zvyčajne v rozmedzí od dvoch do desiatich pracovných dní alebo po telefonickom dohovore v náhradnom termíne. Kupujúci svojou objednávkou akceptuje tieto dodacie podmienky. Ak predávajúci z mimoriadnych dôvodov nebude môcť dodacej lehoty dodržať, bezodkladne to oznámi kupujúcemu a vyžiada si jeho súhlas so zmenou dodacej lehoty. Ak kupujúci so zmenou dodacej lehoty nesúhlasí, objednávka je upravená (po dohode napr. zmenou za iný výrobok), prípadne zrušená.

 

« Doprava zboží do ČR